Skip to main content

30 Dk.

iPhone Ekran Değişimi

Telefon servisi olarak; Tüm iPhone marka telefonlara tamir servisi veren Yetkili Servis firmasıdır.

iPhone Ekran değişimi stok ve fiyat bilgisi için 0546 739 06 70 müşteri temsilcisi hattımızı arayabilirsiniz.

iPhone Ekran Degisimi

Servisimizde tüm iPhone ekran değişimi ve iPhone Ön Cam yapılmaktadır. Kullanılan yedek parçalar ve ekranlar servis orijinalidir. Teknisyenlerimizin tamamı, her biri kendi alanında uzman ve deneyimli profesyonellerdir.

iPhone ekran değişimi genellikle ön cam değişimi olarak nitelendirilse de aslında öyle değildir.

iPhone Ekran Degisimi Nasıl Yapılıyor?

Servisimize gönderdiğiniz ekranı kırılmış telefonunuz uzman teknisyenlerimize ulaşır, gerekli kontroller yapıldıktan sonra onarım işlemlerine başlanır. iPhone ekran değişimi ortalama 30 dakika sürmektedir. Ön camı kırılmış yada iç LCD ekranı kırılmış olan iPhone’un paneli komple (LCD ve ön cam dahil) değiştirilir.

Ekran değişimi sırasında, telefonunuzdaki sensör kiti, touch-id (parmak izi okuyucusu, home tuşu), ön kamera kiti yeni ekranın üzerine aktarılır. Böylece touch-id problemi yaşamazsınız.

iPhone Ön Camı Kırıldı, Ekranın Değişmesi mi Gerekiyor?

Ön cam kırılsa da, ekran panelinin orijinali Apple tarafından tek bir parça olarak üretildiği için komple panelin değişmesi gerekmektedir. Piyasada iPhone ön cam değişimi yapan firmalar var, ancak prensiplerimiz gereği müşteri memnuniyeti açısından, servisimizde bu tarz işlemler yapılmamaktadır.

Apple İphone Ön Cam Değişim İşlemi ve Süresi

iPhone cihazlarınız için Cam Değişim işlemi, çarpma ve benzeri küçük ölçekli darbelerle, sadece ön canım hasar görmesi halinde uygulanacak işlemdir.

Değişim işlemini, cihazınızın ekranı çatladı veya kırıldıysa, görüntü var ve kullanabiliyorsanız, çatlayan cam yüzünden komple ekran değiştirmek zorunda kalmamak için tercih etmelisiniz. Komple ekran değişim işleminin maliyeti yüksektir.

Değişim işlemi, servisimize getirilen cihazlarda aynı gün, kargo ile gönderilen cihazlar için 1 iş günü içerisinde yapılır.

İphone Telefon Servisi- İstanbul Bilgisayar Servisiİstanbul Bilgisayar Yetkili Servisi- İstanbul Bilgisayar Servisi

30 Dakika İçinde Kırık Ekranınızı Değiştiriyoruz.

İstanbul iphone Servisi' uzman teknisyenleri ve kaliteli hizmeti sayesinde Iphone telefonlarınız için garantili, orjinal yedek parça hizmeti sunmakta ve 30 dakika içinde tamir edip cihazınızı sizlere teslim etmektedir. Dilerseniz biz telefonunuzu tamir ederken sizde bu anı izleyebilirsiniz.

iPhone Ekran Degişimi
iPhone Servisi

iPhone Ön Cam Değişimi

Cep telefonu ekranı kırıldığında asla ekranınızı değiştirmeyin. Evet yanlış okumadınız ekran yerine sadece ön cem değişimi yaparak, daha ekonomik bir fiyata size ait olan orijinal ekranınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ön cam değişimi Türkiye’de çok fazla yaygın olmadığı için günümüzde yavaş yavaş bilinir olmaya başladı. Maalesef gerekli ekipman, cihaz ve teknik bilgi eksikliği nedeni ile birçok cep telefonu tamircisi ön cam değişimi yapamıyor.

Bozuk görünümlü ama aslında sağlam olan ekranı çöpe atarak yan sanayi ekran takmak sureti ile sözde cep telefonu ekran değişimi yapıyorlar.

Olumlu ve Olumsuz Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederiz.

Şenol ArpaslanŞema Teknoloji

Ekran değişimi için gittiğim mağazanızdan şaşırtıcı şekilde memnun ayrıldım. Normalde telefon servislerinde çalışanlar onlara mecbur olduğumuz için kötü davranır ama sizin serviste tam tersi güler yüzlü personel bulunuyor. Kısa zamanda sorunumu tespit edip yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.

Melikşah AkdoganÖğrenci

Kırılan telefon ekranını değiştirmek için başvurdum. Öncesinde telefonla iletişim kurdum. Yaklaşık %10'luk bir ön ödeme karşılığında ekranı iki gün içinde tedarik edebileceklerini söylediler. Gerçekten de ertesi gün ekran geldi diye haber verdiler. Ben de telefonu götürdüm ve bir saat içinde işlem tamamlandı. Fiyat beklediğim gibiydi. İlgili ve nazik davrandıkları ve sözlerini tuttukları için memnun ayrıldım.

Nurallah Temizyüzİba Giyim

Tek kelime ile mükemmeller, hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti süper. Dar vaktim vardı iphone 7 telefonumun ekran değişimini ufak bir bekleme ile kısacık sürede hallettiler teşekkürler İstanbul iPhone Servisi

Hakkı BiçerSerbest Meslek

İphone Servisi istanbul Gerçekten işinin ehli insanlar kısa zamanda problemi çözüyorlar ekran ve batarya değişimi yaptırdım çok memnun kaldım hem kişilik olarak hem de maddi açıdan çok memnun kaldım çok tşk ediyorum 1 kez daha iyi çalışmalar dilerim.

Nazlı CanKuyumcu

Çok sayıda olumlu yorumun yanına bende katılmak istedim iphone 7 plus telefonumun ekran değişimini yarım saat içinde sorunsuz teslim etmeniz beni o kadar mutlu etti anlatamam ? ayrı ayrı işletmenizi çalışanlarınızı tebrik ediyorum.

Empty section. Edit page to add content here.
Empty section. Edit page to add content here.

iPhone Ekran Degisimi

iPhone ekran değişimi cep telefonunuzu evinizden alıyor uygun fiyata ekran değişimi yapıyor ve yeniden evinize bırakıyoruz. Türkiye’de ilk defa uygulanan bu kaliteli servisimizi keşfedin.

Teknoloji, içinde bulunduğumuz bu modern zamanlarda eskisine göre çok daha hızlı bir gelişim göstermiştir. Bunun neticesinde ise ortaya gereksinim duyduğumuz birçok konuda bizlere yardımcı olacak araçlar çıkmıştır. Bu durumdan özellikle her an ihtiyaç duyduğumuz telefonlar en önemli payı almıştır. Hiç şüphesiz ki sahip cep telefonlarının hayatımızda oldukça önemli bir yeri olduğu tartışılmaz bir gerçektir.

Çünkü bu harika teknolojik araçlar yardımıyla gün içerisindeki pek çok işimizi kolaylıkla halledebilmekteyiz. Günlük yaşamda pek çok nedenden dolayı iletişim kurmaya sıklıkla ihtiyaç duyuyoruz. Daima yanımızda olan cep telefonları bu konuda bizlere çok pratik ve iyi imkânlar sunmaktadır. Teknolojik donanımların bu telefonlar üzerinde en iyi şekilde kullanılmasıyla, cep telefonlarındaki özellik ve nitelikler de aynı ölçüde güçlenmeye başlamıştır.

Gerek kamerası, gerek içerisindeki hızlı ara yüzü, gerekse de dış kaplamasında yer alan güçlü koruyucu sistemler, her açıdan bu telefonları harika bir hale getirmiştir. Günümüzde daha etkili ve teknik bakımda güçlü telefonlar üretmeye çalışan çok sayıda büyük firma vardır. Bunlar arasında özellikle Apple firması, muhteşem ve çok beğenilen nitelikte telefonlar üreten öncü firmalardan biridir.

Dünya genelinde Apple firmasının ürettiği iPhone marka cep telefonlarını kullanan insanların sayısı oldukça fazladır. İçerisinde farklı bir işletim sisteminin barındırması da kullanıcıların tercihlerini etkileyen faktörlerden biridir.

Bundan başka teknik özelliklerini yanı sıra dış kaplamasında kullanılan dayanıklı malzemeler de, bu markanın cep telefonlarındaki sevilen özelliklerinden biridir. Satın aldığımız bir cep telefonunun dışsal açıdan yeterince iyi ve korunaklı bir yapıya sahip olması, hiç şüphesiz ki en önemli beklentilerimizden biridir. Çünkü eğer ekran yüzeyi ve dış kaplaması güçlü olursa ancak bu cep telefonlarını oluşacak herhangi bir riske en iyi şekilde koruyabilmiş oluruz.

Genel olarak ekranlarla ilgili meydana gelen sorunlar, kullanıcıların en sık karşılaştığı durumlar arasındadır. Fakat bu sorun ekran değişim işlemleriyle kolayca giderilebilmektedir. Bizler iPhone Servisi istanbul firması olarak iPhone ekran değişimi işlemlerini oldukça profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Oldukça pahalı fiyatlarda olan bu cep telefonlarınızla ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, firmamızdan teknik açıdan her türlü tamir hizmetlerini güvenle alabilirsiniz.

iPhone Ekran Degisimi Fiyatları

İnsanlar, kullandıkları cep telefonlarıyla ilgili beklenmedik birçok farklı sorunla karşı karşıya kalabilmektedirler. Yaşanılan sorunları büyük bir çoğunluğu cep telefonlarına oldukça olumsuz yönde birtakım zararlar verebiliyor. Ancak eğer durum tamiri gerektirecek noktada ise buna çözümler de o kadar kolay bir şekilde bulunabiliyor. Bu hususta ağırlıklı olarak yaşanan sorunların başında cep telefonları ekranlarının zarar görmesi yer alıyor.

Buna sebep olan etkenler arasında ise;

Cep telefonunun yüksek bir yerden düşmesi,
Oldukça sert bir darbeyle karşılaşması,
Çeşitli materyallerin sürtünmesi sonucu ekranda çok yoğun çizilmelerin oluşması,
Ya da cep telefonunu sertçe bir yere hızlıca çarpmak gibi hususlar, bu konuda ekranlara zarar veren temel ve yaygın durumlardan birini oluşturuyor.

Böyle bir durumda yapılması gereken çözümler bulunuyor. Çünkü diğer marka telefonlarda olduğu gibi iPhone marka telefonlar için de üretilen orijinal yedek parçalar, tamirat konusunda gerekli destekleri sağlıyor. Orijinal bir iPhone marka ekran ile kırılan bölümü değiştirerek tekrar telefonu yeni gibi bir hale getirmek mümkün oluyor.

iPhone ekran değişim fiyatları birçok bakımdan duruma göre çeşitli farklılıklar gösterebiliyor. Ancak İphone servisi istanbul firması olarak bizler bu konuda müşterilerimize oldukça uygun fiyatlardan hizmetler sunmaya çalışarak onları en iyi şekilde memnun etmeye çalışıyoruz. Bundan dolayı bütçenizi de koruyacağınız şekilde bizlerden ihtiyaç duyduğunuz her zaman gerekli destekleri alabilirsiniz.