Skip to main content

Microsoft Surface Batarya Değişimi

Microsoft Surface cihazlarda kronik arıza olarak bilinen batarya şişmesi oldukça can sıkan bir durumdur. Genelde Surface Pro 4, Pro 3, Pro 5, Pro 6 ve Surfacebook 1-2 serisinde görülmektedir. Bu durumda cihazın hemen işleme alınıp değişimi yapılmaktadır. aksi takdirde cihazın ekranı bataryanın şişmesinden dolayı kırılabilir.

Microsoft Surface Pro 3

Batarya Değişimi

Microsoft Surface Pro 4

Batarya Değişimi

Microsoft Surface Pro 5

Batarya Değişimi

Microsoft Surface Book

Batarya Değişimi

Microsoft Surface Ekran Açılması

Microsoft Surface ekran açılması veya ekran’da sararma var ise doğru yerdesiniz. Surface’ler de kronik olarak bilinen cihazlarda batarya şişmesinden dolayı ekrana baskı uygulamaktadır. Bazen bu baskı ekrana sarı leke veya ekranda açılma yapar kimi zamanda ekrana baskıdan dolayı ekranın kırılmasına kadar gider bu durum. Eğer ki bu durumun içindeyseniz Acil bir şekilde cihazı teknik servisimize ulaştırmalısınız.

İletişim İçin +90 212 210 50 08 Nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

[nectar_woo_products product_type=”all” category=”microsoft-surface-batarya” columns=”dynamic” orderby=”date” order=”DESC” carousel=”1″ script=”flickity” flickity_controls=”arrows-and-text” flickity_heading_tag=”h2″ carousel_script=”flickity” per_page=”8″ flickity_heading_text=”Microsoft Surface Batarya”]