Skip to main content

30 Dk.

iPhone Ekran Değişimi

Telefon servisi olarak; Tüm iPhone marka telefonlara tamir servisi veren Yetkili Servis firmasıdır.

Apple iPhone Batarya Değişimi

iPhone bataryanızı değiştirmenin zamanı geldi mi? 

iPhone bataryalarının en sıkıntılı parçalarından biri olduğu bilinen bir gerçek. Bize batarya ile ilgili gelen bir çok sorudan sonra biz de böyle bir liste yapmayı uygun gördük.

iPhone Pil Değişimi Ne Zaman Yapılmalı

iPhone Ekran Degişimi- İstanbul Bilgisayar ServisiiPhone Ekran Degisimi- İstanbul Bilgisayar Servisi

iPhone Ekran Değişimi

iPhone Servisi Olarak iPhone ekran değişimi ve iPhone Ön Cam yapılmaktadır. Kullanılan yedek parçalar ve ekranlar servis orijinalidir. Teknisyenlerimizin tamamı, her biri kendi alanında uzman ve deneyimli profesyonellerdir.

iPhone ekran değişimi genellikle ön cam değişimi olarak nitelendirilse de aslında öyle değildir.

iPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılıyor?

Servisimize gönderdiğiniz ekranı kırılmış telefonunuz uzman teknisyenlerimize ulaşır, gerekli kontroller yapıldıktan sonra onarım işlemlerine başlanır. iPhone ekran değişimi ortalama 30 dakika sürmektedir. Ön camı kırılmış yada iç LCD ekranı kırılmış olan iPhone’un paneli komple (LCD ve ön cam dahil) değiştirilir.

Ekran değişimi sırasında, telefonunuzdaki sensör kiti, touch-id (parmak izi okuyucusu, home tuşu), ön kamera kiti yeni ekranın üzerine aktarılır. Böylece touch-id problemi yaşamazsınız.

iPhone Ön Camı Kırıldı, Ekranın Değişmesi mi Gerekiyor?

Ön cam kırılsa da, ekran panelinin orijinali Apple tarafından tek bir parça olarak üretildiği için komple panelin değişmesi gerekmektedir. Piyasada iPhone ön cam değişimi yapan firmalar var, ancak prensiplerimiz gereği müşteri memnuniyeti açısından, servisimizde bu tarz işlemler yapılmamaktadır.

İphone Telefon Servisi- İstanbul Bilgisayar Servisiİstanbul Bilgisayar Yetkili Servisi- İstanbul Bilgisayar Servisi

iPhone Batarya Değişimi

iPhone Ekran Değişimi

Telefonunuz mu bozuldu?

Düşme, kırılma tamir ve bakım söz konusu olduğunda düzeltmek bizim işimiz. Anında tamir, moto kurye ve yerinde tamir seçeneği ile istanbul iphone servisi hizmetinizde!

iPhone Tamirine İhtiyacınız mı Var?

istanbul iphone servisi olarak servisimizde sadece iPhone tamiri yapıyoruz..

 

iPhone Servis hizmetleri, bir çok özel servis ve yetkili Apple servisleri tarafından sürdürülmektedir. Bazı durumlarda yetkili Apple servislerinden onarım desteği alamayabilirsiniz. Veya bazı durumlarda özel iPhone servislerini tercih etmek isteyebilirsiniz.

Böyle bir durumda alacağınız hizmeti en üst düzeyde kaliteli bir hizmete dönüştürmek tamamen sizin elinizde. Nasıl mı?

iPhone Tamiri Konusunda Servis Seçimi

1-) Öncelikle iPhone tamir servisi seçiminde atacağınız adım alacağınız hizmetin kalitesini etkileyecektir.

Seçenekler;

  1. Yetkili Apple Servisleri
  2. Özel iPhone Servisleri

iPhone tamiri ülkemizde binlerce servis ve cep telefonu satış mağazası tarafından sunulan bir hizmettir. Bazı servisler sundukları hizmette sınıfta kalsada yine bir çok servis işine yatırım yapmakta ve profesyonellik düzeyini arttırmaktadır.

Apple ise tamir konusunda bazı sorunlarda, arızalara yönelik onarım yapmamaktadır. Örneğin, iPhone anakart onarımları veya iPhone arka cam değişimleri buna örnektir. Bunun yerine Apple’ dan alacağınız onarım desteği cihaz değişimi, ekran ve batarya değişimi şeklinde olmaktadır.

iPhone yetkili servislerinden onarım desteği alamayan / almayan kullanıcılar ise özel iPhone servislerini tercih etmektedirler.

Özel iPhone Servisleri ise kendi bünyelerinde;

  1. Sadece iPhone Tamiri Yapan Servisler
  2. Genel iPhone Servisleri

Olarak ikiye ayrılmaktadır. Genel iPhone servisleri, iPhone haricinde bir çok cihaza baktığı için sadece iPhone tamiri yapan servisler ile aralarında bir çok açıdan fark olabilir.

Gün içinde sadece iPhone’ lar ile ilgilenen ve arızaları için ar-ge yapan işletmeler, daha az iPhone tamiri yapan işletmelere göre daha profesyoneldir.

Bu yüzden iPhone tamir ihtiyaçlarınız için sadece iPhone tamir servislerini tercih etmeniz alacağınız hizmetin kalitesini arttıracaktır.

2-) Orijinali olmayan iPhone parçalarını “ orijinal “ etiketi ile satışı yapan işletmelerden ve servislerden uzak durmanız yine alacağınız hizmetin kalitesini arttıracaktır.

Bugün bir çok servis bilerek veya bilmeyerek “ orijinali bulunmayan “ bazı yedek parçalar için orijinal diyerek satmakta veya montajını yapmakta.

Örneğin, iPhone bataryaları ve iPhone arka camları buna örnektir. iPhone bataryalarının orijinali çıkma olarak tedarik edilebilir. Çıkma olan bir bataryada ise %100 sağlıkta olma olasılığı oldukça düşüktür.

Fakat bir çok pazaryerinde ve serviste “ %100 orijinal “ başlığı ile satılan ürünler orijinal değil A kalitedir.

Özel iPhone servisi seçiminde bu kriteri göz önünde bulundurmanız alacağınız hizmetin kalitesini olumlu yönde etkileyen bir diğer faktördür.