Skip to main content

Microsoft Surface Servisi

Microsoft Surface 

Servisi

Microsoft Surface ürünleri konusunda tamamı ile bir uzmandan destek almak için bir telefon uzağınızdayız. Uygun fiyatlı ve orijinal çözümler ile tüm Surface ürünlerinizde en iyi desteği sağlıyor, Ekran Değişimi, Batarya Değişimi, Anakart Tamiri gibi Sorunlarınıza çözüm olarak karşınıza çıkıyoruz.

Microsoft Surface Logo- İstanbul Bilgisayar Servisi

Detaylı sorun tespiti, ekran değişimi, batarya değişimi, diğer iç parça değişimleri, yazılımsal hataların çözümü gibi daha pek çok konuda en kapsamlı çözümleri üretiyor ve sizler için en etkili servis hizmetini yılların tecrübesi ile harmanlayarak sunuyoruz.

İletişim

Microsoft Surface Ekran Değişimi

Microsoft Surface Batarya Değişimi

Microsoft Surface Anakart Tamiri

Surface Servisi

Microsoft Surface Şişmiş Pil Sorunu

Microsoft Surface Pro ve Book cihazlarındaki pil, dokunmatik ekranın arkasında bulunur ve şişme, genellikle ekranda gözle görülür renk değişikliği lekeleriyle başlar. Şişlik arttıkça bu lekeler zamanla hareket edebilir. Surface Books ayrıca klavye tabanının altında ikinci bir pile sahiptir.

En sık etkilenen modeller Microsoft Surface Pro 4 ve orijinal nesil Surface Book’tur, ancak Surface Pro 5, Surface Pro 6, Surface Pro 7, Surface Book 2, Surface Laptop 1 ve diğer modellerde şişmiş piller rapor edilmiştir.

Microsoft Surface Servisi olarak arıza tespit ücreti almıyoruz.

Microsoft Surface Modelleri
  • Surface Book
  • Surface Pro
  • Surface Go
  • Surface Laptop
  • Surface Studio
  • Surface 3

Arızalı Microsoft Surface Cihazınız için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Yeni nesil bilgisayarları olarak kullanılan tablet bilgisayarların kullanım kitlesinin büyümesi ve yaygınlaşmasına bağlı olarak Microsoft markasının üretmiş olduğu Microsoft Surface tablet bilgisayarlarda popüler bir kullanıma ulaşmıştır. Microsoft surface tabletler her ne kadar büyük bir firma tarafından üretilen kaliteli teknolojik aletler olsa da zaman zaman tabletlerde arızalanmalar olabiliyor. Microsoft surface tabletlerde ortaya çıkan sorunların çözümü için Microsoft Surface servisi sağlayan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamızın Microsoft Surface tabletleri için vermiş olduğu tamiratlar şunlardır;

Ekran tamiri; Ekranın kırılması veya ekranda bazı sorunları ortaya çıkması ile bozulan surface tabletlerin tamiri için teknisyenlerimizden hizmet alarak bozulan tabletlerinizi tamir ettirebilir ve tabletinizi eskisi gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Su hasarına bağlı olarak oluşan hasarların tamiri; Surface tabletler her ne kadar suya dayanıklı olsa da su ile çok fazla etkileşimde olması durumunda bazı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Ortaya çıkan bu sorunların çözümü için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Yazılımsal sorunların tamiri; Sinyal hatası gibi yazılım sorunlarına bağlı olarak birçok sorun ortaya çıkabilir. Bu gibi sorunların çözümü için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Pil bozukluğu, Tuş arızası veya hoparlör arızası gibi sorunların tamiri; Surface tabletinizin pili eskisi gibi uzun süreli olarak kullanamıyorsanız pilde bir problem olduğunu anlayabilirsiniz. Aynı zamanda sesin eskisi gibi yüksek çıkamaması, boğuk çıkması gibi sorunlar hoparlörlerden kaynaklı olarak ortaya çıkar.

Bu gibi sorunların yanı sıra surface tabletlerinde ortaya çıkan tüm sorunların çözümü için firmamızdan destek alabilir ve herhangi bir tamirat veya değişimde tamamen orijinal parçaların profesyonel ekip tarafından kullanılarak tamirat edilmesi sayesinde tabletinizi eskisinden daha iyi bir hale getirebilirsiniz.