Skip to main content

Microsoft Surface Pro 4 Batarya Degisimi

Bilgisayar hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır. Birçok işlemde kolaylık sağlayan bilgisayarların bataryaları kullanıma bağlı olarak süreç içerisinde deforme olabilir. Şarj sorunu ya da batarya şişmesi en sık karşılaşılan batarya sorunları arasında bulunmaktadır.

Microsoft Surface Pro 4 son dönemde tasarımıyla ön plana çıkan bilgisayarlar arasında bulunmaktadır. Rahat taşınabilir olması ve şık tasarımı birçok kişi tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Günlük hayatta çok sık kullanılan Microsoft Surface Pro 4 bilgisayarlarda zaman içerisinde batarya sorunu yaşatabilir.

Microsoft Surface Pro 4 batarya değişimi göz ardı edilmemesi gereken bir konudur. Yaşanılan batarya arızalarına anında müdahale edilmemesi durumunda daha büyük hasarlara yol açabilir. Batarya değişimi uygun fiyatlarla Microsoft Surface servisi tarafından kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Microsoft Surface Pro bilgisayar modelleri lityum-iyon bataryaya sahiptir. Lityum-iyon bataryalar yüksek çalışma performansına sahiptir. Uzun süre kullanım imkanı bulunan bu bataryalar kullanıma bağlı olarak süreç içerisinde yıpranabilir. Batarya ömrünün tamamlanmasının ardından yine orijinal lityum-iyon batarya ile değiştirilmesi gerekir.


Microsoft Surface Pro 4 Batarya Degisimi Hangi Durumlarda Yapılır?

Microsoft Surface Pro 4 Batarya değiişimi

Microsoft Surface Pro 4 Batarya değiişimi

Microsoft Surface Pro 4 Batarya Degisimi yaşanan herhangi bir batarya sorununda mutlaka yapılmalıdır. Batarya arızası zaman içerisinde bilgisayarınızın diğer parçalarına da zarar verebilir. Arızanın anlaşılabilmesi için bazı durumların gözlemlenmesi gerekir. Microsoft Surface Pro 4 batarya şişmesi kesinlikle batarya değişimi yapılması gereken bir durumdur.

Aşırı şarja maruz kalan bataryalarda lityum gerekenden fazla olgunlaşır. Bunun sonucunda ise bataryada şişme meydana gelir. Genellikle üretilen bataryalarda bu şişmenin yaşanması öngörülmektedir. Fakat öngörülenden fazla yaşanan lityum olgunlaşması bataryanın gözle görülür bir şekilde şişmesine tehlike oluşturmasına neden olmaktadır.

Şişmiş bir batarya ile bilgisayar kullanımı oldukça tehlikelidir. Batarya zamanla bilgisayarın ekranına ve diğer parçalarına zarar verebilir. Bu nedenle şişen batarya direkt olarak bilgisayardan çıkarılmalıdır. Bilgisayarlar bataryasız da kullanılabilen elektronik aletlerdir. Fakat taşınabilir olarak tasarlanan bilgisayarların bataryasının olmaması kullanımını zorlaştırmaktadır. Kısıtlı bir alanda kullanım sağladığı için bataryasız laptop kullanımı tercih edilmemektedir. Microsoft Surface Pro 4 batarya değişimi şişme olması durumunda hemen gerçekleştirilmelidir.


Microsoft Surface Pro 4 Batarya Degisimi Süresi

Taşınabilir bilgisayarlar için batarya kullanımı oldukça önemlidir. Bataryasız olarak kullanılabilse dahi kullanımını zorlaştırmaktadır. Bu yüzden bataryanın değişim süreci kullanıcılar için oldukça önemlidir.

Microsoft Surface Pro 4 Batarya Degisimi İstanbul içerisinde bulunan cihazlarda 2 gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. İstanbul dışından gönderilen cihazlarda ise 2 gün içerisinde değişim işlemi tamamlanarak kargoya verilmektedir. Ayrıca Surface servisinde yapılan Microsoft Surface Pro 4 batarya değişimi 3, 6 ve 12 aya kadar garantilidir.


Microsoft Surface Pro 4 Bilgisayar Firmamıza Nasıl Gönderilir?

Microsoft Surface Pro 4 Batarya Degisimi yapılabilmesi için tarafımıza gönderilmesi için birkaç yol bulunmaktadır. Bu yollar şunlardır;

  • Bilgisayarınızı firmamıza elden teslim edebilirsiniz.
  • Bilgisayarınızı adresimize kargoyla gönderebilirsiniz.
  • Birden fazla arızalı bilgisayar bulunması halinde İstanbul içerisinde adresinizden teslim alabiliriz.

Microsoft Surface Pro 4 Batarya Degisimi Nasıl Yapılır?

Microsoft Surface Pro 4 Batarya Degisimi süreci servisimizde şu adımlarla ilerlemektedir;

  • Arızalı olan bataryanız için servis kaydı oluşturulmaktadır.
  • Sizden alınan tüm aksesuar ve donanım üzerine isim ve telefon gibi bilgiler etiketle işaretlenmektedir.
  • Microsoft batarya değişimi işlemi için gereken ön çalışma yapılır.
  • Cihazın batarya değişim işlemi için gereken masraf detayı çıkartılır.
  • Fiyat bilgisi sizinle paylaşılarak onayınız alınır.
  • Onayın ardından cihazın batarya değişimi yapılır.
  • Batarya değişimi yoğunluk durumuna göre 1 saat ile 2 gün içerisinde gerçekleştirilmektedir.
  • Cihazın onarım süreci tamamlandıktan sonra çalışma durumu test edilir.
  • Onarımın tamamlanmasının ardından size bilgi verilir.
  • İstenilen zaman diliminde değişimi tamamlanan Microsoft Surface Pro 4 servisimizden teslim alınabilir.

Microsoft Surface Pro 4 Batarya Degisimi Fiyatları

Microsoft Surface Pro 4 batarya değişimi bu işin uzmanı olan teknik ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Bataryanın orijinal olması ve değişim işleminin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi önemlidir. Yanlış yapılan değişim uygulamaları bilgisayarınızda kalıcı hasarlara yol açabilir. Microsoft Surface Pro 4 bilgisayarların batarya değişim işlemleri firmamız tarafından uygun fiyat garantisi ile sunulmaktadır.

Sorunsuz gerçekleşen batarya değişim işleminin ardından bilgisayar orijinal yeni bataryası ile kullanılabilir durumda tarafınıza teslim edilmektedir. Microsoft Surface Pro 4 bilgisayarının bataryasının değiştirilmesi işleminin fiyatı bilgisayar modeline göre değişiklik gösterebilir. Net fiyat öğrenmek için eksiksiz bilgisayar modeli ile birlikte firma servis yetkilileri ile iletişime geçilebilir.

En Çok Aranılan Kelimeler;

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Microsoft Surface Servisi Garantili, Sıfır, Orjinal ve Yan sanayi ürün hizmeti için bizimle İletişime Geçiniz.
Pazartesiden cumartesiye çalışıyoruz.
09:00 – 19:00
Pazar Kapalı
Tel: 0212 210 50 08
WhatsApp: 0534 849 96 32
E-Mail: destek@perpasurfaceservisi.com
Adres: Perpa Ticaret Merkezi A-Blok Kat: 13 No: 2108
Şişli / İSTANBUL

Leave a Reply