Skip to main content
Bilgisayar Servisi

Laptop Servisi Balışeyh

By 25 Mart 2021No Comments

Laptop Servisi Balışeyh

Laptop Servisi Balışeyh olarak arızalı bilgisayarınızdan arıza tespit ücreti almıyoruz.

Marka bağımsız bütün cihazlarınızın donanımsal ve yazılımsal sorunlarını çözüyoruz.


Laptop Anakart Tamiri Balışeyh

01Laptop hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlemdir laptop anakart tamir işlemidir. Laptop anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptopların anakart tamiri işlemini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız. Anakart fiyatları marka ve model numarasına göre değişmektedir.

Laptop anakart değişimi fiyat, Laptop Anakart tamiri ne kadar, Bilgisayar Anakart Fiyatları, Laptop anakart tamiri Nasıl Yapılır, Laptop anakart yanması, Asus laptop anakart değişimi, Laptop anakart tamiri İstanbul, Bilgisayar anakart tamiri ne kadar tutar


Laptop Adaptör ve Şarj Cihazı Balışeyh

Asus ADaptorLaptop ve Notebook cihazlarınız için batarya ve adaptörün sağlıklı çalışıyor olması Laptop açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple bozuk olan adaptörün tamir edilmesi veya değişmesi, oluşabilecek elektriksel sorunların önüne geçmekte ve daha büyük masraflardan kaçınmak için ertelenmemesi gereken bir problemdir.

Laptop Adaptör Fiyatları, Asus Laptop Adaptör, Laptop Adaptör Kablosu, Laptop Adaptör Tamiri, Laptop adaptörü net, Laptop Şarj aleti Vatan, Asus Laptop şarj aleti bozuldu, Asus Laptop Şarj Aleti


Laptop Ekran Değişimi Balışeyh

laptop ScreenGünlük hayatta sürekli yanımızda kullandığımız laptop ve notebook cihazların bazı durumlarda ekranları çatlamakta hatta kırılmaktadır. Bu yüzden servisimizde yaklaşık 1 saat gibi bir sürede laptop ekran değişimi yapılmakta olup takılan ekranlar için garanti ve fatura verilmektedir.

60 Dk’da Ekran Değişimi

Laptop ekran değişimi işlemini gözünüzün önünde ve sadece 60 dk içinde gerçekleştirilmektedir.
İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranları yine 60 dk içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderim yapıyoruz.

Laptop Ekran Değişimi fiyatı, Laptop ekran fiyatı, Laptop iç Ekran Değişimi fiyatı, Laptop ekran kartı değişimi, Monitör iç ekran tamiri fiyatları, Hp Laptop Ekran Değişimi Fiyatı, Casper Laptop Ekran Değişimi fiyatı, Asus Laptop Ekran Değişimi fiyatı


Laptop Bataryası – Pil Değişimi Balışeyh

N855PLaptopların dışarıda priz bulunmayan ortamlarda uzun süre kullanımında önemli role sahip batarya çeşitleri firmamızda sürekli stoklarda bulunmaktadır. Ayrıca Muadil ve A kalite muadil imkanlarıyla farklı bütçelere göre de, batarya fiyatları, laptop batarya fiyatları çeşitleri hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Laptop Batarya Tamiri Fiyatları, Laptop Batarya pili değiştirme, Laptop Batarya Değişimi fiyatı, Laptop batarya sökme, Asus laptop Batarya Değişimi, Laptop Batarya Fiyatları Teknosa, Laptop batarya canlandırma, Laptop batarya şarj olmuyor


Laptop Klavye Değişimi ve Tuş Takımı Tamiri Balışeyh

laptop klavye tamiri fotoLaptop klavye arızası, genellikle müşterilerimizin en çok şikayetçi olduğu konulardan biridir. Özellikle oyun oynanan laptoplarda klavyeye aşırı baskı, hor kullanma gibi durumlar olur. Bunun sonucunda klavye tuşlarının altındaki yay zamanla ezilir ve kullanılamaz hale gelir. Diğer çok karşılaşılan durum da laptopu kullanırken yanlışlıkla klavyenin üzerine sıvı dökülmesidir. Bu durumda, eğer çok şanslı değilseniz, anakartınıza da sıvı teması olacak ve cihazınız kısa devre yapacaktır.

Eğer laptopunuza sıvı teması olduysa, hemen cihazı kapatıp, şarj cihazını ve bataryayı çıkarın. Daha sonra cihazı ters çevirip kurumasını bekleyin. En az 24 saat laptopu çalıştırmayın. Muhtemelen cihazınız tekrar çalışsa bile klavyeniz ya hiç çalışmayacak yada hatalı yazacaktır. Maalesef laptop klavyeleri tamir olmayıp sadece değişimi yapılan parçalardır.


Laptop Ssd Değişimi ve Yükseltme Balışeyh

ssd hddLaptoplarda harddiskler hafıza ve veri işleme görevi görmektedir. Günümüzde yeni nesil ssd harddiskler hızlı veri yazma ve okuma değerleri sayesinde çok ilgi çekmektedir. Servisimizde harddisk-hdd değişimi, harddisk fiyatları veya hdd harddiskten ssd hardiske geçiş hakkında yardım alabilirsiniz.

SSD, SSD Fiyatları, ssd + hdd nasıl kullanılır, Laptop SSD takma fiyatları, laptop’a ssd takma, laptop’a ssd takmak ve verileri birebir aktarmak, Eski Laptopa SSD takmak, Eski kasaya SSD takmak


Laptop Ekran Kartı Tamiri ve Chip Değişimi Balışeyh

harici ekran karti kontrol etme windows 10Ekran kartı sorununun en açık göstergesi, ekranda tuhaf renkler, yatay yada dikey renkli çizgiler ve tuhaf nesne görüntüleri, görüntü titremesi veya görüntü gidip gelmesidir. Ve bu sorunlar özellikle de Windows’a girmeden önce ilk Laptop başlangıcında görünüyorsa çok büyük ihtimal ile ekran kartınız arızalıdır.

Arızanın boyutuna bağlı olarak, laptop açılabilir, ancak ekranda hiçbir şey görünmez (siyah ekran) veya laptop hiç açılmayabilir. Ancak bu belirtiler ram, işlemci veya anakart hatası da olabilir.

Ekran kartının bozuk olduğunu gösteren başka bir açık gösterge, cihaza format atarken, grafik kartı sürücüsünün yüklendiği anda yada ilk yeniden başlatmadan sonra, Windows masaüstü görüntüsü geleceği anda mavi ekran hatası vermesidir.


Laptop Fan Temizliği ve Değişimi Balışeyh

Notebook Fan bakimi fotoDizüstü bilgisayarınızın fanları bilgisayarınızı soğutmak için çalışırken soğutucular arasında bir hava sirkülasyonu oluşturur. Bu hava sirkülasyonunda cihazı kullandığınız ortamlardaki tozu sürekli cihazın içine çeker ve bir süre sonra fan ızgaraları tıkanarak sıcak hava dışarı atılamaz. Aşırı ısınan cihazda ani kapanmalar yaşanır. Genelde bu kapanmaların sonrasında laptopu tekrar çalıştırabilmek için, bir süre soğumasını beklemeniz gerekecektir.

Ayrıca termal sensörlerle ısındıkça devirli dönmesi sağlanan fan, ısındıkça daha hızlı dönmeye çalışacaktır. Bu hızlı dönüşler hem gürültü yapar, hem de fanın ömrünü kısaltır. Bir süre sonra fan artık verimsiz çalışmaya başlar ve performansta ciddi kayıplar olur. Belli bir zaman sonra bakım ve temizlik yapılsa bile fanın yenisi ile değiştirilmesi gerekebilir.

Laptop içini açmadan fan temizleme, Notebook Fan temizleme, HP laptop Fan temizleme, Laptop Fanı nasıl temizlenir, Toshiba laptop fan temizleme, Laptop fanı temizleme süpürge, Laptop Fanı temizleme, Laptop fan çalışmıyor


Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri Balışeyh

Dell Repair PhotoDizüstü bilgisayarlarla ilgili en yaygın sorunlardan biri cihazın şarj olmamasıdır. Pil bittikten sonra, güç düğmesine bastığımızda laptop açılmıyorsa, çoğu zaman bu, arızalı bir adaptörden yada şarj giriş yerinin bozuk olmasından kaynaklanır.

Bu hasar, anakarta veya diğer bileşenlere zarar verebileceğinden tehlikelidir. Eğer fabrika hatası değilse, bunun nedeni adaptörün yanlış kullanılmasıdır. Fişe takılan güç kablosu dizüstü Laptopa güç sağlar. Herhangi bir yönde baskı yapmadan gevşek ve serbest olmalıdır .

Laptop şarj Soketi değişimi, Laptop Şarj soketi temassızlık, Laptop Şarj Kablosu, Laptop şarj soketi ısınıyor, Laptop Şarj Soketi değiştirme, Lenovo laptop Şarj Soketi, Laptop Şarj Girişi, Asus Şarj Soketi

Laptop Kasa Menteşe Tamiri

laptop mentese degisimiLaptop menteşe tamiri servisimize sık sık yaptığımız işlemler arasındadır.
Bazı model Laptopların kasa ile ekran kısmını bağlayan menteşe bağlantıları çok dayanıklı değildir. Özellikle çarpma, düşme gibi durumlarda kasa ile ekran ayrılabilir aradaki bağlantı kırılabilir. Kasa ve ekran ayrıldığında o şekilde bilgisayarınızı kullanmak uzun vadede ekrana ve data kablosuna zarar verecektir ki bu daha fazla masrafa yol açabilir. Bilgisayarınızı tamirden sonra kasada tamir olduğunu fark edilmeyecek kadar temiz durumda teslim alabilirsiniz.
Bu tür durumlarda kasa değişimine gitmek isteyen müşterilerimiz için ise direkt kasa değişimi gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır.


S.S.S
(SIKÇA SORULAN SORULAR)

  • Laptop tamiri sırasında bilgilerim silinir mi?

HAYIR. Kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

  • Laptop tamiri ne kadar?

Servisimizde Şarj soketi fiyatı marka ve modele göre değişiklik göstermektedir. Laptopunuzun marka ve modelinizi servisimize telefonda bildirerek net tamir fiyatını alabilirsiniz.

  • Laptop tamiri garantili mi?

Firmamızda yapılan tüm onarımlar ve yedek parça için yapılan işleme göre 3-6-12 ay’a kadar GARANTİ verilmektedir.

  • Laptop tamiri ne kadar sürüyor?

Servis süresi bilgisayarınız servisimize ulaştığı andan itibaren 3-4 Saat sonra hazırlanmaktadır.

  • Laptop tamiri için size nasıl ulaştırabilirim?

Arızalı bilgisayarınızı bize kargoyla ulaştırabilirsiniz. Bilgisayarınızı Firmamıza kendiniz de teslim edebilirsiniz.

Üstelik Şehit ailesinin bilgisayarlarına ücretsiz fan bakımı yapmaktayız.


İLETİŞİM BİLGİLERİ

Garantili, Sıfır, Muadil ve Yan sanayi ürün hizmeti için bizimle iletişime geçin

Leave a Reply