Bir sabah kullanabilirsiniz açmaya kalktınız fakat açılmıyor yada resim arşivinizi içerir. Diskinizi yere düşürdünüz ve çalışmıyor.O kadar çok senaryo var ki. Her gün daha çok dijitalleşen dünyada artık en büyük korku veri kaybı yaşamak oldu. İstanbul Bilgisayar Servisi Yaşadığınız onu türlü Bilgi Kaybı durumlarında sizlere Bilgi kurtarma ( Veri Kurtarma ) Konularında Yardımcı Olmaktan mutluluk duyarız. 

 

İstanbul bilgisayar servisi olarak felaket senaryolarında yardımınıza koşuyor.

Teknik servisimize en çok başvurulan veri kayıplarını önce sıralayabiliriz;

* Düşme veya darbe sonucu çalışmayan diskler,
* Dosyaların bir virüs veya hacker tarafından şifrelenmesi
* Yedeklemeyi indirmek için format diski
* Yanlışlıkla veya sabotaj şeklinde silinen veri

İstanbul Bilgisayar Servisi için veri kaybı kaybı. 0532 100 58 98 cihazın telefondan direkt teknisyenlerimiz ile görüşebilirsiniz. Sizi en doğru şekilde yönlendirecek veri kaybınızın artmasına engel olacaklardır. Bilgi kurtarma hizmetimizden adresinizde faydalanabilirsiniz.

Bilgisayarımızda silinen dosyalarımızı kurtardı. Çok hızlı bir şekilde yardımcı oldular. Dosyalarımız çok önemliydi. Dosyalarımızın silinmesinden dolayı işlerimiz durmuştu. Hızır gibi yetişip adresimizde dosyalarımızı kurtardılar. Çok memnun kaldık

Burak Çelenk

Kesinlikle çok yardımcı olan hızlı ve güvenilir bir yer. Bütün dosyalarımı evimde bir kaç saatte kurtarıldı ve gerçekten çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla verilerinizi kurtarmak için burayı tercih edebilirsiniz.

Hakan CESUR

İletişim

Hard Disk Veri Kurtarma

Bilindiği üzere, sabit diskler ( hard disk ) bilgisayarların ana depolama cihazlarıdır. Kapasitesine ve kullanılan teknolojiye göre değişmekle beraber bir veya daha fazla alüminyum ve cam disklerden oluşurlar. Bu diskler özel bir manyetik kaplama ile kaplanarak asıl depolama yüzeyleri olarak kullanılırlar. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birçok farklı disk türü geliştirilmeye devam etmektedir. En yaygın türleri SATA, IDE, SAS, SSCI, SSD, SSHD şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.